TU Delft Library


Contact

Als je vragen hebt over Pure of ondersteuning nodig hebt, neem dan contact op met de Pure-contactpersoon van je eigen faculteit:

Faculty

Contact

Contact details

BK 

Leonie Zijlstra

L.Zijlstra@remove-this.tudelft.nl

+31 15 27 84132 / +31 6 39251350

CiTG

Tineke Komen

T.Komen@remove-this.tudelft.nl

+31 15 27 82742

EWI

Jasper van Dijck

J.H.A.vanDijck@remove-this.tudelft.nl

+31 15 27 89316

IO

Hans Suijkerbuijk 

A.G.C.A.Suijkerbuijk@remove-this.tudelft.nl

+31 15 27 82101

LR

Lisette Vollmer

L.Vollmer@remove-this.tudelft.nl

+31 15 27 85340

TBM

Karin van Duyn-Derwort 

K.H.J.vanDuyn-Derwort@remove-this.tudelft.nl

+31 15 27 86647

TNW

Parisch Bardouille

P.T.Bardouille@remove-this.tudelft.nl

+31 15 27 86859

3ME

Roy des Bouvrie

R.desbouvrie@remove-this.tudelft.nl

+31 15 27 86647

 

 

TU Delft Library maakt gebruik van cookies. Meer informatie Sluiten